تاریخ : سه شنبه 28 دی 1389 | 12:16 ب.ظ | نویسنده : مهدی

 

فال ماه دی ، فال ماهانه دی ، فال دی ۸۹  

 

 

1

فروردین

 

این ماه نقشی كه شما در جهان بیرونی دارید باعث می‌شود بیشترین تمركز خود را روی كار و وظیفه تان  بگذارید چرا كه خورشید وارد دهمین خانه مسیر شغلی شما می‌شود.

اما شاید شما مایل نباشید كه آزادی خود را از دست بدهید، حتی اگر بدانید كه در قبال این كار موفقیت را به دست می‌آورید و در نهایت، شما مسئولیت خود را بر مستقل بودن ترجیح می‌دهید، حتی اگر از تصمیم خود راضی و خشنود نباشید.

دلخور و عصبانی ماندن شما فقط مشكلات را بیشتر می‌كند ؛ حتی اگر احساسات منفی خود را بیان كرده و اجازه دهید كه این احساس در شما باقی بماند بعدا مجبور خواهید شد كه این نفرت و آزردگی را در خود از بین ببرید.

خرید پستی فروش پستی

 

2

اردیبهشت

 

در این ماه سیاره حاكم شما تحت استرس و فشار است ، از اینكه شما كارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا كه شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با كارهای بی شماری كه در این ماه خواهید داشت بدست آورید.

اگر چه ممكن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید كه رسیدن به آنها كار آسانی باشد.

اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی كند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل كردن مشكلی كه خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام كنید!

ساعت بدون عقربه GUCCI !!!

 

3

خرداد

 

در این ماه احساسات شما عمیق‌تر و شدیدتر از همیشه شده و همین باعث می‌شود احساس ناراحتی و نارضایتی كنید.

حرارت خورشید بر سیاره شما باعث می‌شود كه دیگران بتوانند روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر بگذارند.

در این ماه شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینكه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز كنید خوب به آن فكر كنید تا وسط كار مجبور نشوید آن را رها كنید.

قسمت دوم  مستند راز موفقیت در زندگی  - The Secret 2

  

 

4

تیر

این ماه اگر چه ماهی رمانتیك است اما بهتان یادآوری می‌كند كه چقدر از احساستتان تحت كنترل هستند و چه كار باید بكنید اما ممكن است شما توانایی تغییر اوضاع كنونی را نداشته باشید.

شما باید سعی كنید كه در لحظه اول هر دو جنبه قضایا را ببینید اما این را هم در نظر داشته باشید كه باید در نهایت یكی از آنها را انتخاب كنید ؛ در برابر احساسات‌تان تسلیم نشوید و به ندای درونتان گوش كنید اما از این مطمئن شوید كه نقشه شما نتیجه منطقی و درستی دارد.

فروش در سیستم خرید پستی فروتل

 

5

مرداد

 

حتی اگر فكر كنید كه دنیای شما در حال آرام شدن و سر و سامان گرفتن است اما می‌دانید  كه هنوز كارهای زیادی دارید كه باید در طی ماه انجام دهید.

ممكن است احساس كنید كه یك ماجراجویی عالی برای شما می‌تواند تسكینی برای كارسخت و جزییات بی پایان باشد.

در این ماه فراوانی كار شما می‌تواند مقداری برایتان خسته كننده باشد اما بهتر است كه در مقطعی از زمان كار خود را سر فرصت انجام دهید نه اینكه برای رسیدن به خط پایان عجله كنید!

فروش انواع محصولات آموزشی درسی

 

 

6

شهریور

 

در این ماه شما قادر هستید بدون اینكه از دیگران تاثیر منفی بگیرید یك تغییر اساسی و بزرگ را در زندگی تان ایجاد كنید.

ابراز وجود به شما اجازه می‌دهد كه استعدادهای درونی خود را بشناسید و آنچه از احساسات‌تان كه مجال میابند بیان شوند را با دیگران تقسیم كنید‌ و این مهم نیست كه چقدر كار پیچیده و دشواری است.

آنچه را اكنون واقعا ضروری است انجام دهید بدون اینكه نیاز باشد روش خود را بهم بزنید ؛ برنامه ریزی و فكر كردن به آنچه كه می‌خواهید انجام دهید بهتر از این است كه كاری را بدون اینكه به عواقب آن فكر كنید شروع كنید.

  

7

مهر

 

در این ماه سیاره حاكم شما عاشق است و از اینكه با سیاره تیره و كدری در تماس است زیاد راضی به نظر نمی‌رسد و شما گونه روشن تر و زیباتر سیارات را ترجیح می‌دهید.

هر چقدر قلب شما بیشتر فرصت بازیگوشی داشته باشد، بیشتر احساسات شما ناآرام می‌شود ؛  در این ماه نخواهید كه همه چیز را كنترل كنید و در عوض‌ سعی كنید جدی باشید و تصمیم بگیرید كه در آینده چه كار باید بكنید.

 

عینک 3 بعدی

8

آبان 

در این ماه ممكن است در مسیرتان به یك دوراهی مهم برخورد كنید كه حتی نقشه هم نتواند به شما كمك كند كه باید چه راهی را بروید.

به طور معمول این میتواند جریان تصمیم گیری شما را كمی ‌پیچیده و سخت كند پس بهتر است این فرصت بدست آمده را جدی بگیرید.

جدیدترین محصولات درسی با قیمت مناسب


 

9

آذر

 

در این ماه برای شما شرایط تازه‌ای بوجود می‌آید و ناگهان تصمیم میگیرید كه بلاخره برنامه ریزی كنید و شروع به كار نمائید.

روش‌های كناره گیری و دوری شما ممكن است تا الان نتیجه داده و موفقیت آمیز بوده اما شرایط بسرعت تغییر كرده و ممكن است شما مجبور باشید كه تمام تمركز خود را روی این تصمیم بگذارید كه چگونه میتوانم كاری را كه شروع كرده‌ام را به خوبی به پایان برسانم؟

در این ماه آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد كنید كه به اندازه كافی مستحكم باشد كه تا آخرین زمان همین جور باقی بماند.

با 25هزار تومان صاحب سایت فروشگاهی شوید

10

دی

زندگی شما در این ماه بیشتر از خورشید انرژی خواهد گرفت چرا كه خورشید تابان واردخانه شخصیت شما شده است و باعث میشود كه احساسات قلبی‌تان را بیان كنید.

دیگران ممكن است بر سرسختی بی پایان شما غلبه كنند اما شما فقط میخواهید كه اوضاع را درست كنید.

ممكن است شما احساس رقیبی را داشته باشید كه از جنگ جان سالم بدر برده است اما دوست ندارید كه اشتباهی كنید كه شما را از مسیر و هدف خود دور كند ؛ راهی پیدا كنید كه در كشمكش و درگیری فائق آیید تا بتوانید در بازی برنده باشید.

زن بانو

 

11

بهمن

 

در این ماه شما میخواهید كاری كنید تا از گرهی كه می‌دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد پیشگیری كنید اما هنوز خیلی چیزها هست كه باید آنها را به خوبی راست و ریست كنید قبل از اینكه به خودتان اجازه ابراز هیجان دهید.

شما تصمیمات بزرگی برای آینده دارید ، به دقت انتخاب كنید ،  ‌به خاطر اینكه تصمیم آخر شما تاثیر بزرگی بر زندگی تان خواهد داشت.

فروش اینترنتی طلا جواهرات

  

12

اسفند

در این ماه به نظر میرسد که شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد.

اما بیاد داشته باشید که از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.
طبقه بندی: فال ماهانه،
برچسب ها: ایران مارکت سنتر - ایران مارکت - مارکت سنتر - پورتال فروشگاهی - خرید اینترنتی - فروشگاه - فروشگاه اینترنتی - ایران مارکت سنتر - فروشگاه آنلاین - ایران مارکت سنتر - کسب در آمد اینترنتی - کسب در آمد وبمسترها - تبادل لینک - تبادل بنر - ایران مارکت سنتر - iran marcket center - خرید پستی - خرید اینترنتی با مشارکت شرکت پست - iran marcket center.com - قرعه کشی - قرعه کشی ایران مارکت - قرعه کشی ایران مارکت سنتر iranmc.org - iranmc - iran.bz - ایران مارکت سنتر - خرید اینترنتی سی دی - خرید اینترنتی نرم افزار - زبان - آموزش زبان - لوازم آرایش - لوازم بهداشتی - لوازم آرایشی و بهداشتی - لوازم لاغری - لاغری - خرید کتاب الکترونیک - کتاب الکترونیک - مستند راز ۲ - راز ۲ - مستند - the secret 2 - secret - secret2 - کسب در آمد وب مستر ها - ایران مارکت سنتر - جادوگر موبایل 2009 - افزار گوشی Nokia N95 - تبادل لینک - تبادل بنر - تبادل لینک و بنر - لینک - بنر - تبادل لینک با تمامی سایتها - www.papionshop.com - نرم افزار تقویت امواج مغز - آموزش HTML - آموزش لاغری - لاغری در 10 دقیقه - پولدار ترین افراد جهان - نرم افزار تقویت امواج مغز - آموزش كمك درسی اول دبستان | تمام دروس - آموزش كمك درسی اول راهنمایی | تمام دروس - آموزش كمك درسی دوم دبستان | تمام دروس - آموزش كمك درسی سوم دبستان | تمام دروس - آموزش كمك درسی چهارم دبستان | تمام دروس - فال - فال روزانه - خبر - خبر روز - خبر داغ،

  • paper | تک تاز بلاگ | قیمت دلار
  • ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو